Jdi na obsah Jdi na menu
 


6.3 Litvínov

8. 3. 2010

Slavia – Lovosice B            6-6

 

Isach 2+1, Bajgl 1+1, Souček 0+2, Březina 1+0, Stolín 1+0, vlastní gól.

Poněvadž jsem ještě teď z litvínovského turnaje znechucen jaxviň, tak to vezmem jenom stručně.. Na turnaj jsme z Liberce vyjeli v 8mi lidech – paráda….. V prvním utkání nás čekal tým Lovosic, který jsme v posledním měření sil smetli v Tanvaldu 13-4. Lovosičáků bylo 10 do pole a nutno říct, že opět potvrdili primát nejstaršího týmu ligy. Navíc jim ještě chytala slečna Jitka Mohrová (rána) J Taktika zněla nikam se nehnat a čekat na brejky. Během prvních dvou třetin nám zápas vycházel dle našich představ, dostali jsme se až do vedení 6-2, kdy se 3x trefil Izzy, z toho však jednou byl gól zapsán jako vlastňák, 1x se hezky v náběhu trefil ve Slavii debutující Petr Březina (Zvěřina) z Václaváku. Pak přidal gól Bajglis a po krásné akci golfákem pod klacek zakončující Lubo.

Ve třetí třetině změnil soupeř taktiku a začal usilovněji napadat, s čímž si unavení Slávisté nevěděli moc rady. Resumé?? Soupeř nás ve třetí třetině parádně vymazal ze hřiště, vyrovnal 46 sekund před koncem a málem ještě stihnul vstřelit vítěznou branku. Hlavní zásluhu na této stíhací jízdě měl kapitán hostů Hrdlička.

Hvězda prvního utkání: Omakalamiho Nakanapi

 

Slavia – Litvínov B   5-7

 

Isach 2+1, Žitňan 2+0,  Bajgl 0+2, Souček 1+0, Hanuš 0+1.

Druhý zápas se nám ani nechtělo vůbec hrát, poněvadž jsme byli znaveni, jak nevím co a nálada byla prachmizerná.. Litvínováků bylo opět 10 do pole, ale kupodivu nás nikterak usilovně nenapadali, ačkoliv se jednalo o jejich jediný zápas v tomto dni. Soupeř se ujal vedení 2-0, na čež se nám podařilo vyrovnat díky dvěma gólům Roba, první haluz dorážka a pak střela do prázdné po přihrávce od Bajglise. Následně padl na každé straně ještě jeden gól, za nás skóroval Izzy, který srovnal na 3-3. No pak jsme si sice vytvořili mnoho šancí, ale proti nám stál gólman soupeře, který chytal hodně dobře.. Postupem času nám samozřejmě nečekaně.. docházely síly.. Jednu dobu jsme hráli i v bez střídání, to když Luba chytly křeče – jako obvykle a Petr měl něco s rukou.. Soupeř toho využil, nasázel nám 4góly a utekl na 7-3, v tu chvíli už jsme neměli síly ani čas s výsledkem něco udělat. Suk pak sice snížil vytočením z levé strany a podseknutým bekhendem mezi gólmanovy betony a trefil se i na tomto turnaji náš nejlepší i nejproduktivnější hráč Izzy, ale to však znamenalo pouze zkorigování celkového výsledku na 5-7.

´´Hvězda druhého utkání´´: Hyroito Kulemanakaši

 

Komentář Vicepreziděnta k odehraným zápasům:

Šrot, šrot, šrot.. Naše milé spoluhráče, kteří se na nás ze všelijakých důvodů vysrali bych nakopal do prdele… Hráli jsme proti slaboučkým týmům, které bychom v normální sestavě měli porážet.. Místo toho máme 1 bod a propadáme se tabulkou.. Nejhorší je, že oba soupeři byli i v 7mi lidech do pole k poražení. Za týden pokračujeme s Žatcem a Turnovem na turnaji v Tanvaldu, tak jsem zvědav…..

Sestava: Pugner Štěpán – Březina Petr, Hanuš Petr, Souček Tomáš – Bajgl Lukáš, Isach Daniel, Stolín Lubomír, Žitňan Robert